Websitemiz hoşgeldiniz!

FİRMAMIZ HAKKINDA

Ana Sayfa | Kurumsal | Firmamız Hakkında

FİRMAMIZ HAKKIMIZDA

Merhaba ;

Koltuğun fonksiyonel çizgileriyle şekillenip hayat bulduğu modern tasarımlarda artık Natela imzası var. Natela İnegöl’de yerleşik 5000 m2 alana kurulu üretim tesisinde güçlü bir ekip ve profesyonel anlayışla farklı yatak ve sırt aparatlarını kullanarak, işlevi yüksek, günümüz kullanım şartlarına maksimum yanıt verebilmek modern, ergonomik ve fonksiyonel salon takımları üretmektedir. Pazarda uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörün güçlü kuruluşu olan Natela profesyonel ve dinamik kadrosu ile yakaladığı vizyon doğrultusu da siz değerli iş ortaklarımızın da desteğini alarak bugün hak ettiği noktadadır. Gayret ve girişimlerimizin sonucu olarak Ürünlerimiz yaşam alanlarının en değerli köşelerini ve hayallerimizi süslerken, bu mutluluğu bize yaşatan, elinden çok yüreğiyle bize sarılan Bayilerimizi, bütün tedarikçi firmalarımızı ve emektar çalışanlarımızı tüm kalbimle kucaklıyorum Ayrıca bu imkanları bize sunan Yönetim Kurulumuza da sizin nezninizde teşekkür ediyorum. Saygılarımla

Vizyonumuz ;

Sürekli değişim ve gelişim ihtiyacını kabul ederek, "kaliteli marka" imajımızı korumak sonra da bu kaliteyi pazarın tamamına taşımak ve özdeğerlendirmemizi yaparak sektörümüzde aranılan ve bağımlılık yapan bir marka olmak.

Misyonumuz ;

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyeti. Bu anlamda ürünümüzün son kullanıcıya ulaşmasına kadar tüm aşamalarda kaliteli hizmet anlayışı yürütüyoruz. Müşterilerimizin kullanırken keyif alacağı, fonksiyonları ile hayatını kolaylaştıracağı ürünler tasarlamayı tercih ediyoruz.